hbo

نقش اصلی پیش‌درآمد Game of Thrones به بازیگر Peaky Blinders رسید

طبق گزارشی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، نقش اصلی House of the Dragon به بازیگر سریال Peaky Blinders رسیده است.

سریال Game of Thrones پس از حدودا هشت سال سرانجام در می ۲۰۱۹ میلادی به پایان رسید. فصل آخر به واسطه‌ی مشکلات فراوانی که فیلمنامه‌ها داشتند، بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد. طرفداران هم به قدری از اتفاقات رخ داده در شش قسمت پایانی ناراضی بودند که با راه انداختن کمپینی، خواهان بازسازی فصل هشتم شدند. با وجود چنین حواشی‌ای، بازی تاج و تخت همچنان یکی از پرطرفدارترین سریال‌های فانتزی و تاریخی به شمار می‌رود. با در نظر گرفتن این موضوع، کاملا منطقی است که مدیران HBO بخواهند از پتانسیل‌هایش نهایت بهره را ببرند.

ساخت دو اسپین‌آف از Game of Thrones در دستور کار قرار گرفت اما در انتها، فقط House of the Dragon توانست چراغ سبز تولید را دریافت کند. این سریال بر اساس رمان Fire and Blood نوشته شده و قرار است به بخشی از تاریخ خاندان تارگرین بپردازد. از یک سو، Fire and Blood روی سرگذشت پادشاهان زیادی تمرکز دارد. از سوی دیگر، مدیران HBO بسیار محتاطانه عمل کرده و هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. در نتیجه، طرفداران شروع به گمانه‌زنی درباره‌ی شخصیت‌های اصلی کردند. تعداد زیادی از آن‌ها انتظار داشتند سریال، جنگ داخلی بین اگان دوم و رینیرا خواهر ناتنی‌اش برای دستیابی به سلطنت را به تصویر بکشد؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا می‌دانیم نادرست بوده است.

وب سایت Entertainment Weekly با انتشار یک گزارش اختصاصی، بازیگر نقش اصلی House of the Dragon را معرفی کرد. بر این اساس، پدی کانسیداین (Paddy Considine) به عنوان ویسریس تارگرین جلوی دوربین خواهد رفت. کانسیداین متولد انگلیس بوده و در سال ۱۹۹۹ میلادی وارد حوزه‌ی بازیگری شد. او با ایفای نقش در فیلم‌های مستقل بریتانیایی توانست نامی برای خود دست و پا کند و سپس در آثار شناخته شده‌تری از جمله The Bourne Ultimatum و Macbeth حضور یافت. او در حوزه‌ی تلویزیون هم فعالیت داشته و نامش در تیم بازیگری Peaky Blinders و The Outsider دیده می‌شود. کانسیداین طی سال‌های فعالیت خود در زمینه‌ی جوایز هم موفق بوده و توانست عناوین زیادی را به دست آورد.

ویسریس تارگرین، برادر بزرگتر دنریس تارگرین است. او هنگام جنگ غاصب به رهبری ادارد استارک، جان ارن و رابرت براتیون تنها یک پسربچه بود؛ جنگی که به سلطنت خاندان تارگرین پایان داد. پس از اتمام قیام و از دست رفتن سلطنت، ویسریس به همراه مادر باردارش به دراگون استون رفته و آنجا ساکن شدند. ریلا نهایتا در هنگام به دنیا آوردن دنریس از دنیا رفت. در پی همین اتفاق، ویسریس حس چندان خوبی نسبت به خواهر خود ندارد؛ زیرا او را مقصر مرگ مادرش می‌داند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا