hbo

نخستین تصاویر Made for Love با نقش‌آفرینی کریستین میلیوتی منتشر شد

کریستین میلیوتی، تنها بازیگر شناخته‌شده‌ای نیست که در Made for Love حضور دارد و نام بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) هم در میان هنرپیشه‌ها دیده می‌شود. از آثار شاخص او می‌توان به The Big Short ،Bridge of Spies و Aladdin اشاره کرد. مگنوسن نام No Time to Die را هم در پرونده‌ی خود دارد. جدیدترین فیلم جیمز باند تکمیل شده اما به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی سینماها هنوز روی پرده‌ی نقره‌ای نرفته است. در ضمن، مطلب اخیر Entertainment Weekly تنها به تصویر اختصاص نداشته و گفتگویی را با پاتریک سامرویل (Patrick Somerville) شورانر سریال شامل می‌شود. سامرویل در بخشی از صحبت‌های خود به تمجید از میلیوتی پرداخت:

کرسیتن میلیوتی از دید من همیشه فردی بود که تمامی توجه‌ها را به خود جلب می‌کند [و اجازه‌ی خودنمایی به دیگر بازیگران را نمی‌دهد]. او می‌تواند احساساتش را با تنها یک نگاه انتقال دهد.

طیف احساساتی که کریستین میلیوتی به هیزل داد، واقعا خارق‌العاده بود.

سریال‌ها معمولا چند کارگردان دارند که زیر نظر شورانر قسمت‌ها را می‌سازند. این موضوع برای Made for Love صدق نمی‌کند. محصول مشترک وارنرمدیا اینترتینمنت و پارامونت تلویژن تنها یک کارگردان به نام اس. جی. کلاکسون (S. J. Clarkson) دارد. او قبلا تعدادی از قسمت‌های سریال Dexter را ساخته بود. در ضمن، زمان پخش Made for Love مشخص نیست اما می‌دانیم به واسطه‌ی HBO Max منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا