hbo

مدت زمان حدودی اسنایدر کات Justice League مشخص شد

زک اسنایدر نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود مدت زمان حدودی اسنایدر کات Justice League را فاش کرد.

اوایل خرداد بود که استودیوی برادران وارنر از موضع خود پایین آمد و رسما اعلام کرد با همکاری زک اسنایدر (Zack Snyder) روی پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League کار می‌کند؛ پروژه‌ای که برای عرضه‌ی انحصاری روی سرویس استریم HBO Max آماده خواهد شد. از زمان انتشار خبر تاکنون، اطلاعات نسبتا زیادی منتشر شده و می‌دانیم تفاوت‌های بین نسخه‌ی مد نظر اسنایدر و نسخه‌ای که روی پرده‌ی نقره‌ای رفت در چه مواردی است. همین مسئله هم باعث شده تا طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی به شدت منتظر تماشایش باشند زیرا تفاوت‌ها از یک محصول جذاب خبر می‌دهند.

یکی از عمده تفاوت‌ها میان نسخه‌ی اولیه و نسخه‌ی سینمایی Justice League، به مدت زمان مربوط می‌شود. نسخه‌ی سینمایی ۱۲۰ دقیقه (دو ساعت) زمان داشت اما تماشای نسخه‌ی اولیه در صورت به سرانجام رسیدن می‌توانست ۲۱۴ دقیقه (در حدود سه ساعت و نیم) به طول بیانجامد. البته این چیزی است که زک اسنایدر در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود. با در نظر گرفتن همین موضوع، پیش‌بینی می‌شد Zack Snyder’s Justice League حدودا ۲۱۴ دقیقه زمان داشته باشد اما ظاهرا با اثری طولانی‌تر روبرو هستیم.

زک اسنایدر چندی پیش مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Beyond the Trailer انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به مدت زمان حدودی اسنایدر کات Justice League پرداخت و آن را فاش کرد:

در گذشته گفته بودم نسخه‌ی مد نظر من ۲۱۴ دقیقه زمان دارد اما مدت زمان نهایی تا همین جای کار بیشتر از آن رقم شده است. به شدت هیجان‌زده هستم تا بتوانم آن سکانس‌های جدید، فوق‌العاده و دیوانه‌کننده را برای طرفداران به ارمغان بیاورم. فکر می‌کنم بقیه هم [مانند من] هیجان‌زده باشند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود به فشاری پرداخت که این روزها تحمل می‌کند:

فکر می‌کنم بزرگ‌ترین فشاری که این روزها تحمل می‌کنم، به خاطر تلاش برای حفظ ماهیت Justice League باشد. همه این را می‌دانند که در فرایند ساخت روی ما نویسندگان و فیلمسازان فشارهایی برای اعمال تغییر وجود دارد. فرصتی شگفت‌انگیز در اختیار من قرار گرفته تا مطابق خواسته‌ی طرفداران عمل کرده و نسخه‌ی خالص و بدون تغییر این اثر را آماده کنم.

اگرچه حدودا دو ماه از زمان تایید اسنایدر کات Justice League می‌گذرد اما هنوز مشخص نشده این اثر در چه قالبی عرضه خواهد شد. طبق اطلاعات موجود، محصول مشترک برادران وارنر و سرویس استریم HBO Max به صورت یک فیلم سینمایی یا یک مینی سریال شش قسمتی پخش خواهد شد. اگر سازندگان مینی سریال را به عنوان قالب نهایی انتخاب نکنند، نباید از مدت زمان ۴ ساعته یا حتی بیشتر غافل‌گیر شد. به هر حال، صحنه‌های بسیاری وجود دارد که علی‌رغم ضبط شدن هرگز به نسخه‌ی سینمایی راه نیافتند.

پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا