hbo

فصل اول سریال The Last of Us چند قسمت خواهد داشت؟

مزین در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که اولین فصل از سریال مورد انتطار The Last of Us شامل ده قسمت خواهد شد که قاعدتا باید بالای ۴۵ دقیقه باشند. او همچنین اظهار کرده که این ده قسمت به کلی توسط ۵ نفر کارگردانی شده و تا به حال متن ۴ قسمت از آن کامل شده است. با این وجود درباره اینکه این فصل خود تا چه حد از داستان بازی را شامل می‌شود، هنوز یک سوال بزرگ است که فعلا جوابی برای آن وجود ندارد.

به گفته مزین آن‌ها در حال حاضر در مرحله گزینش کردن بازیگران بیشتر، مکان‌های مناسب برای فیلمبرداری و حتی انتخاب حالت مو مختلف برای شخصیت‌های مختلف هستند! او تاکید کرده که این بخش از ساخت یک مجموعه تلویزیونی که انتظارات بسیاری هم از آن می‌رود، عملا مهم‌ترین قسمت خواهد بود، چراکه اگر مقداری در تبدیل کردن یک بازی ویدیویی محبوب به یک اثر سینمایی عملکرد ضعیفی را نشان دهند، قاعدتا همه چیز بر باد رفته و با نظر منفی کاربران و منتقدان مواجه خواهند شد.

لازم به ذکر است که نیل دراکمن (Neil Druckmann) کارگردان سری بازی The Last of Us خود در ساخت این سریال به عنوان کمک نویسنده نقش داشته و همین امر ممکن است خود باعث بهتر شدن اثر نهایی شود. علاوه بر آن نیز ستاره سریال The Mandalorian یعنی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش جوئل را در این سریال بازی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا