hbo

رده‌بندی سنی فیلم Zack Snyder’s Justice League مشخص شد

به تازگی مشخص شده که فیلم مورد انتظار Zack Snyder’s Justice League به دلیل استفاده از خشونت و الفاظ رکیک با رده‌بندی سنی بزرگسال منتشر خواهد شد.

فیلم Justice League به عنوان دنباله‌ای بر Batman V Superman: Dawn of Justice در سال 2017 اکران شد. کارگردانی این فیلم بر عهده زک اسنایدر بود، اما او در میانه تولید فیلم به دلیل خودکشی دخترش، مجبور شد تا از این پروژه جدا شود. در ادامه جاس ویدون، کارگردان فیلم‌های Avengers و Avengers: Age of Ultron وظیفه هدایت آن را بر عهده گرفت. جاس ویدون در ساخت این فیلم نظرات بسیار متفاوتی نسبت به زک اسنایدر داشت و به همین دلیل داستان را به میزان زیادی تغییر داد و به همین دلیل بخش زیادی از فیلم از نو فیلمبرداری شد. همین موضوع باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شد و این فیلم چندان واکنش‌های مثبتی دریافت نکرد. مدتی گذشت تا اینکه یکسری از افراد، از جمله تعداد از بازیگران فیلم، اعلام کردند که توانسته‌اند نسخه‌ای که زک اسنایدر قصد داشت از Justice League بسازد را تماشا کرده‌اند. آن‌ها معتقد بودند که این عنوان نسبت به اثر جاس ویدون، فیلم بسیار بهتر بود. این باعث ایجاد کمپینی با نام #ReleaseZackSnyderCut  توسط طرفداران شد.

نهایتا شوق طرفداران، Warner Bros را متقاعد کرد که این فیلم را منتشر کند. این شرکت نهایتا در سال گذشته میلادی اعلام کرد که این فیلم با نام Zack Snyder’s Justice League در سال 2021 از طریق سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد شد و همچنین بودجه‌ای را در اختیار زک اسنایدر قرار داد تا آن را تکمیل کند. زک اسنایدر تصمیم گرفت تا از فرصت پیش آمده استفاده کرده و علاوه بر استفاده از صحنه‌های حذف شده فیلم، یکسری ایده‌های جدید را به آن اضافه کند. بنابراین بسیاری از بایگران برای فیلمبرداری مجدد بازگشتند و همچنین جرد لتو که در نسخه اصلی قرار نبود حاضر داشته باشد، در این فیلم نقش جوکر را ایفا خواهد کرد.

اکنون پس از تائید انتشار فیلم، یکی از سوالات طرفداران این است که Zack Snyder’s Justice League با چه رده‌بندی سنی‌ای منتشر خواهد شد؟ معمولا این شکل از فیلم‌ها رده‌بندی سنی PG-13 دارند و این یعنی برای افراد بالای 13 سال مناسب هستند. اما اخیرا Film Ratings گزارش داده که به دلیل وجود خشونت و الفاظ رکیکی که در فیلم وجود دارند، Zack Snyder’s Justice League با رده‌بندی سنی بزرگسال یا R منتشر خواهد شد، این یعنی افراد زیر 17 سال باید با همراهی والدین یا یک سرپرست بزرگتر این اثر را تماشا کنند.

فیلم Zack Snyder’s Justice League اولین اثر ابرقهرمانی Warner Bros با درجه سنی بزرگسال نیست، این شرکت پیش از این فیلم‌های Joker و Harley Quinn: Birds of Prey را با رده‌بندی بزرگسال روانه سینما کرده بود. فیلم Joker عملکرد فوق‌العاده در باکس آفیس داشت و با فروش بیش از یک میلیارد دلاری خود به پرفروش‌ترین فیلم بزرگسال تبدیل شد. اخیرا هم تائید شده که The Suicide Squad ساخته جیمز گان نیست رده‌بندی سنی بزرگسال خواهد داشت.

بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدوت در نقش واندر وومن، ازرا میلر در نقش فلش، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ری فیشر در نقش سایبورگ، ایمی آدامز در نقش لویس لین، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، جی کی سیمونز در نقش جیمز گوردون و جرد لتو در نقش جوکر، از جمله بازیگران فیلم Zack Snyder’s Justice League هستند. این عنوان در تاریخ 18 مارس 2021 (28 اسفند 1399) از سرویس استریم HBO Max منتشر می‌شود و مدت زمان آن 4 ساعت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا