hbo

دنباله‌ی Batman: The Animated Series ظاهرا ساخته می‌شود

کوین اسمیت در جریان قسمت اخیر پادکست Fatman مدعی شد دنباله‌ی Batman: The Animated Series برای HBO Max تولید می‌شود.

Batman: The Animated Series، یک سریال انیمیشنی است که بین سال‌های ۱۹۹۲ الی ۱۹۹۵ میلادی از شبکه‌ی فاکس کیدز پخش شد. این اثر با الهام از Batman محصول ۱۹۸۹، Batman Returns محصول ۱۹۹۲ و مجموعه‌ی Fleischer Superman Cartoons محصول دهه‌ی ۴۰ ساخته شده بود و به واسطه‌ی مضامین پیچیده‌ی موجود در داستان، وام‌گیری‌هایش از آثار نوآر، تن تاریک و مدرنیزه کردن تقابل بتمن با گروه‌های جنایتکاری تحسین منتقدان و مخاطبان را برانگیخت. محصول مشترک وارنر و دی‌سی اینترتینمنت جدا از دریافت جوایز مختلف، لقب بهترین سریال کمیک بوکی تاریخ را از سوی تعدادی از کارشناسان دریافت کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، دنباله‌ی این اثر در دست ساخت قرار دارد.

چندی پیش قسمت جدید Fatman در فضای مجازی منتشر شد. این پادکست ویدیویی روی اخبار مرتبط با بتمن تمرکز داشته و توسط کوین اسمیت (Kevin Smith) و مارک برناردین (Marc Bernardin) اجرا می‌شود. برنادین به نقل از منابع مورد اعتمادش گفت دنباله‌ی Batman: The Animated Series در دست ساخت قرار دارد تا برای انتشار از سرویس استریم HBO Max آماده شود. در ادامه می‌توانید جملاتی که برناردین به زبان آورد را مشاهده کنید:

شایعه‌ای شنیدم مبنی بر اینکه مدیران HBO Max به دنبال ساخت دنباله‌ی Batman: The Animated Series هستند.

به محض اینکه جمله‌ی مارک برناردین به پایان رسید، کوین اسمیت شروع به صحبت کرد. او گفت شایعه‌ی مورد نیاز به احتمال بسیار زیاد حقیقت دارد؛ زیرا حدودا یک ماه پیش خبر مشابهی را شنیده بود:

فکر نمی‌کنم یک شایعه باشد. فکر می‌کنم حقیقت داشته باشد. زمان ساخت یک دنباله فرا رسیده است.

نیازی نیست که توضیحی درباره‌ی پیر شدن بازیگران داده شود چون با یک انیمیشن طرف هستیم. آن‌ها می‌توانند داستان را از همان نقطه‌ای که سریال به پایان رسیده بود ادامه دهند.

نویسنده و کارگردان Mallrats در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد:

[تصور کن] صاحب HBO Max هستی و در حال حاضر هم سریال انیمیشنی Harley Quinn را می‌سازی که اثری شگفت‌انگیز است. ساختن دنباله‌ی Batman: The Animated Series مثل چاپ کردن پول می‌ماند.

اگر استودیوها بتوانند افراد کلیدی مانند بروس تیم (Bruce Timm) را بازگردانند، دلیلی برای نساختن این پروژه وجود ندارد.

Batman: The Animated Series، تاثیرات غیرقابل‌انکاری روی فرهگ عامه گذاشت. بسیاری از عروسک‌های لگویی که بر اساس کمیک بوک‌های بتمن ساخته می‌شوند، از لحاظ طراحی به همتایشان در سریال شباهت دارند. علاوه بر این، تعداد قابل‌توجهی از صداپیشه‌های سریال در دیگر آثاری که با محوریت شوالیه‌ی تاریکی ساخته شدند حضور یافتند؛ برای مثال، می‌توان به کوین کانروی (Kevin Conroy) و مارک همیل (Mark Hamill) اشاره کرد که در The Animated Series جای بتمن و جوکر صحبت کرده بودند. این دو در سری بازی‌های Batman: Arkham وظیفه‌ی مشابهی را بر عهده داشتند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا