hbo

تیزرهای اسنایدر کات Justice League با محوریت فلش و آکوامن منتشر شدند

زک اسنایدر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی ساعاتی قبل تیزرهای اسنایدر کات Justice League را در صفحه‌ی توییتر خود قرار داد.

پس از اینکه Justice League در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت، بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. تعدادی از طرفداران آثار دی‌سی معتقد بودند نسخه‌ی دیگری از فیلم وجود دارد که در صورت انتشار می‌تواند تجربه‌ای جذاب را رقم بزند. از همین رو، یک کمپین در فضای مجازی ایجاد کرده و برای تبلیغش از هشتگ ReleaseTheSnyderCut استفاده کردند. به مرور زمان کاشف به عمل آمد حق با ایجادکنندگان کمپین بود. جاس ویدون (joss Whedon) بعد از اینکه جایگزین زک اسنایدر (Zack Snyder) در مقام کارگردان شد، بسیاری از بخش‌های داستان را تغییر داد؛ تعییراتی که از فضا باعث افت کیفیت فیلم شدند. فاش شدن این موضوع، باعث افزایش حجم حمایت‌ها از کمپین شد.

وارنر در اقدامی بی‌سابقه در طول تاریخ سینما به خواسته‌ی طرفداران تن داد و از موضع خود پایین آمد؛ استودیوی وارنر اواسط سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرد نسخه‌ی اصلی Justice League با همکاری زک اسنایدر در دست ساخت بوده تا برای انتشار در سرویس استریم HBO Max آماده شود. این اثر سینمایی قرار است اواسط ماه جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. از آن‌جایی که فاصله‌ی چندانی نداریم، زک اسنایدر تصمیم گرفته با انتشار تیزرهایی با محوریت ابرقهرمانان حاضر در جریان داستان، هایپ موجود پیرامون لیگ عدالت را افزایش داده و توجه‌های بیشتری را به این سمت جلب کند.

زک اسنایدر طی ساعات گذشته تیزرهای اسنایدر کات Justice League را از طریق حساب توییتری خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. اولین تیزر روی فلش تمرکز داشته و نحوه‌ی آشنایی او و آریس را به تصویر می‌کشد. اینطور که به نظر می‌رسد، او در حال خرید از یک فروشگاه بوده که متوجه‌ی تصادف خودروی آیریس با یک کامیونت می‌شود. در پی این اتفاق، آلن به سرعت خود را به دختر جوان رسانده و او را نجات می‌دهد؛ همین اتفاق به ظاهر کوچک باعث شکل‌گیری یک رابطه‌ی عاشقانه میانشان می‌شود. دومین تیزر، به آکوامن می‌پردازد. این ویدیوی تبلیغاتی شامل صحنه‌های مختلفی می‌شود که پیش از این دیده بودیم. همچنین حین نمایش صحنه‌ها شاهد پخش دیالوگ‌های شخصیت‌های مختلف به آرتور کری هستیم. در ضمن، ویدیویی که در سایت آپلود شده، از ترکیب هر دو تیزر به وجود آمده است.

ازرا میلر (Ezra Miller) و جیسون موموآ (Jason Momoa) نقش‌های بری آلن و آرتور کری را در دنیای سینمایی Dc Extended Universe بر عهده دارند. این دو طی ماه‌های آتی به ترتیب جلوی دوربین The Flash و Aquaman 2 خواهند رفت. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان دومین اقتباس سینمایی آکوامن موجود نیست اما می‌دانیم فیلم فلش با اقتباس از کمیک بوک‌های Flashpoint ساخته شده و شخصیت‌های زیادی را در خود جای خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا