hbo

تصویر پشت صحنه The Suicide Squad بازیگران اصلی را در کنار هم را نشان می‌دهد

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی چندی پیش تصویر پشت صحنه The Suicide Squad را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد که بازیگران اصلی را نشان می‌دهد.

پس از اینکه جیمز گان (James Gunn) به خاطر چند جوک قدیمی از قسمت سوم Guardians of the Galaxy اخراج شد، وارنر به سراغش رفت و به او پیشنهاد کرد به فیلمسازان DC Extended Universe بپیوندد. پس از توافق اولیه، گزینه‌های مختلف پیش روی گان قرار گرفت تا یکی از آن‌ها را به عنوان پروژه بعدی‌اش انتخاب کند. او پس از بررسی‌های مختلف تصمیم گرفت روی دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار کار کند که حالا تحت عنوان The Suicide Squad شناخته شده و قرار است به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max بیاید.

ایده کلی داستان The Suicide Squad به دیگر آثاری شباهت دارد که بر اساس کمیک بوک‌های جوخه انتحار ساخته شده‌اند. تعدادی از ابرشرورها باید یک ماموریت بسیار خطرناک و محرمانه را به سرانجام برسانند تا بدین ترتیب از میزان محکومیتشان کاسته شود. محصول جدید وارنر همچنین چهره‌های شاخصی را در تیم بازیگری خود جای داده که برای مثال می‌توان مارگو رابی (Margot Robbie)، یوئل کینامان (Joel Kinnaman)، ادریس البا (Idris Elba)، جان سینا (John Cena) و جی کورتنی (Jai Courtney) را نام برد. سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) هم صداپیشگی یکی از شخصیت‌ها را بر عهده گرفته است.

جیمز گان اخیرا تصویر پشت صحنه The Suicide Squad را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. این عکس در شرایطی ثبت شده که شخص گان در کنار تمامی بازیگران اصلی ایستاده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا