hbo

تصویر هنری Zack Snyder’s Justice League سوپرمن را نشان می‌دهد

زک اسنایدر به تازگی یک تصویر هنری زیبا را از سوپرمن به اشتراک گذاشته است که ماجراهای پیش از وقایع فیلم Zack Snyder’s Justice League او را در جهان توسعه‌یافته‌ی سینمایی DC به نمایش می‌گذارد.

پیش از این که شرکت Warner Bros تصمیم بگیرد اهدافی مشابه Marvel Studios را در پیش بگیرد و جهان توسعه‌یافته‌ی سینمایی DC را ایجاد کند، زک اسنایدر قصد داشت تا یک مجموعه داستان با محوریت سوپرمن بسازد که اتفاقات آن در جریان پنج فیلم مختلف روایت می‌شد. نهایتا هنری کویل برای بازی در نقش کلارک کنت و سوپرمن جدید دنیای سینما انتخاب شد و برای نخستین بار در فیلم Man of Steel این نقش را ایفا کرد. اگرچه نظرات مخاطبان به این فیلم با یکدیگر متفاوت بود، اما در مجموع می‌توان گفت که این اثر در ارائه‌ی یک برداشت جدید از ابرقهرمان افسانه‌ای سیاره‌ی کریپتون موفق بود.

پس از Man of Steel، هنری کویل در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice و در مقابل بتمن بن افلک به عنوان سوپرمن ظاهر شد. اسنایدر در هر دو فیلمی که با حضور سوپرمن ساخته بود، داستان را به حد زیادی با عناصر اسطوره‌شناسی ترکیب کرده بود و سرعتی که آثار او در نمایش بسیاری از اتفاقات و تحولات کمیک‌ها داشتند، بسیاری را غافلگیر کرد. سوپرمن در پایان فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice و پس از مبارزه با دومزدی کشته شده، اما بازگشت او در فیلم Zack Snyder’s Justice League یکی از اتفاقات کلیدی و مهم خواهد بود. اکنون پیش از دیدن فصل بعدی داستان‌های سوپرمن در دنیای توسعه‌یافته‌ی سینمایی DC، زک اسنایدر به شکلی منحصربه‌فرد اتفاقاتی که برای او افتاده است را مرور می‌کند.

پیش از انتشار فیلم Zack Snyder’s Justice League، زک اسنایدر روز گذشته و در IGN Fan Fest یک پنل مجازی داشت که در آن یک تصویر هنری جدید را از سوپرمن به نمایش گذاشت. این تصویر هنری سفری که تا به امروز این ابرقهرمان در جهان توسعه‌یافته‌ی سینمایی DC داشته و ما آن را از قاب ساختارشکنی که زک اسنایدر برایمان ایجاد کرده بود، دیده بودیم نشان می‌دهد. این تصویر بسیار حیرت‌انگیز و جذاب است و شامل ارجاعات مختلفی به لحظه‌های مهم داستانی سوپرمن می‌شود. شما در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا