hbo

تصویر جدید Zack Snyder’s Justice League استپن‌ولف را در جریان یک نبرد نشان می‌دهد

زک اسنایدر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی دقایقی قبل تصویر جدید Zack Snyder’s Justice League را در شبکه‌ی اجتماعی ورو به اشتراک گذاشت.

Justice League، یکی از پروژه‌های پرحاشیه‌ی وارنر و دی‌سی فیلمز طی سال‌های گذشته به شمار می‌رود. زک اسنایدر (Zack Snyder)، فاز فیلمبرداری را تکمیل کرده و فاز پس‌تولید را هم به میزان قابل‌توجهی پیش برده بود اما به دلایل شخصی مجبور شد تیم را ترک کند. در پی این اتفاق، جاس ویدون (Joss Whedon) به عنوان فرد جایگزین روی صندلی کارگردانی نشست. او به جای اینکه کارهای باقی مانده را انجام دهد، تصمیم گرفت تعداد زیادی از بخش‌های فیلمنامه را تغییر داده و صحنه‌های مورد نیاز را دوباره فیلمبرداری کند. این اقدام باعث شد انسجام موجود در داستان از بین رفته و سوال‌های بسیاری بی‌پاسخ بمانند.

علاقه‌مندان به کمیک بوک‌های دی‌سی در ابتدا گمان می‌کردند تعداد انگشت شماری از بخش‌های Justice League تغییر یافته و تفاوت چندانی میانی نسخه‌ی زک اسنایدر و نسخه‌ی جاس ویدون وجود ندارد. پس از پی بردن به حقیقت، کمپینی را راه‌اندازی کرده و خواستار انتشار نسخه‌ی ابتدایی شدند؛ زیرا اسنایدر در آن زمان گفته بود نسخه‌ی مد نظرش تقریبا تکمیل بوده و با انجام چند کار کوچک کاملا آماده‌ی پخش می‌شود. این کمپین به مرور زمان حمایت دست‌اندرکاران و بازیگران فیلم را به دست آورد و بسیار گسترده شد. تلاش‌های چند ساله سرانجام نتیجه داد و مدیران وارنر قصد دارند نسخه‌ی اسنایدر را از طریق HBO Max منتشر کنند.

زک اسنایدر دقایقی قبل تصویر جدید Zack Snyder’s Justice League را از طریق حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی ورو منتشر کرده است. این عکس استپن‌ولف را در حالی نشان می‌دهد که یکی از سربازان آتلانتیسی را زیر مشت خود گرفته است. اگر نسخه‌ی سینمایی را به یاد داشته باشید، استپن‌ولف به تنهایی به آتلانتیس حمله کرد، سربازان را کشت و مادر باکس را به دست آورد. اسنایدر سکانس حمله آتلانتیس را به گونه‌ی دیگری ضبط کرده بود. طبق اطلاعات افشا شده در فضای مجازی، سکانس مد نظر اسنایدر شامل نبرد پارادیمن‌ها و سربازان آتلانتیسی می‌شد اما وارنر تصمیم گرفت آن را استفاده نکند. ظاهرا سکانس اسنایدر بیش از حد خشونت‌آمیز بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا