hbo

تصاویر پشت صحنه Peacemaker جان سینا را غرق در خون نشان می‌دهند

اکانت توییتری DC World Telugu ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Peacemaker را منتشر کرد که جان سینا را غرق در خون نشان می‌دهند.

جیمز گان (James Gunn) یکی از فیلمسازان مشهور و پرطرفدار این روزهای سینمای ابرقهرمانی به شمار می‌رود. او پس از اینکه مجبور به قطع همکاری با والت دیزنی شد، با وارنر قرارداد امضا کرد. در پی این اتفاق، وظیفه نویسندگی و کارگردانی دومین اقتباس جوخه انتحار روی دوش‌هایش قرار گرفت. اثر مزبور The Suicide Squad نام داشته و شخصیت‌های آن ترکیبی از چهره‌های قدیمی و جدید است. یکی از شخصیت‌های جدید، کریستوفر اسمیت نام داشته و از هویت مخفی خود، یعنی پیس‌میکر برای برقراری عدالت و مقابله با نیروی شر بهره می‌برد. اگرچه دنباله Suicide Squad هنوز روی پرده نقره‌ای نیامده، دست‌اندرکاران اطمینان کامل دارند کاراکتر پیس‌میکر با نقش‌آفرینی جان سینا (John Cena) مورد اقبال قرار می‌گیرد. از همین رو، ساخت یک سریال با محوریتش را آغاز کرده‌اند.

پس از اینکه ساخت Peacemaker به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت، عده‌ای از کاربران مجازی به این نتیجه رسیدند پیس‌میکر از اتفاقاتی که در The Suicide Squad رخ می‌دهد جان سالم به در می‌‌برد. به خصوص اینکه جیمز گان از آزادی عمل کاملی در هنگام نوشتن فیلمنامه برخوردار بود و می‌توانست هر شخصیتی که بخواهد را به کام مرگ بفرستد. در پی به وجود آمدن چنین گمانه‌زنی‌ای، سازندگان تاکید کردند ساخت سریال دلیلی بر زنده ماندن شخصیت مزبور نمی‌شود. جدا از این، گفته شد محصول جدید DC Extended Universe به ریشه‌های کریستوفر اسمیت می‌پردازد. بد نیست بدانید پروژه مزبور هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.

اکانت DC World Telugu که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت می‌کند، ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Peacemaker را به اشتراک گذاشت. این دو تصویر جان سینا را نشان می‌دهند که غرق در خون است. بدون شک، تصاویر مذکور پس از ضبط یک صحنه بسیار خشونت‌آمیز تهیه شده‌اند. از دیگر نکات قابل‌توجه عکس‌ها می‌توان به بادکنکی اشاره کرد که ورزشکار و بازیگر آمریکایی در دستان خود دارد. سینا اخیرا تولد ۴۴ سالگی خود را جشن گرفت. در ادامه می‌توانید تصاوی را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا