hbo

تریلر نهایی اسنایدر کات Justice League به قدرت‌های مارشن من‌هانتر اشاره دارد

در حالی که تنها چند روز تا عرضه فاصله داریم، سرویس HBO Max تریلر نهایی اسنایدر کات Justice League را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

پس از اینکه Justice League در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی در سراسر جهان اکران شد، طرفداران به سرعت متوجه شدند ادعاهای وارنر حقیقت نداشته و جاس ویدون (Joss Whedon) بخش‌های زیادی از اقتباس سینمایی لیگ عدالت را تغییر داده است. ویدون در فازهایی پایانی ساخت جایگزین زک اسنایدر (Zack Snyder) شده بود که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی‌توانست بیش از این در پروژه حضور داشته باشد. طرفداران که به شدت ناراضی بودند، یک کمپین راه‌اندازی کرده و خواستار انتشار نسخه‌ی اصلی شدند؛ کمپینی که اوایل سال گذشته‌ی میلادی نتیجه داد.

نسخه‌ی سینمایی و اسنایدر کات Justice League تفاوت‌های زیادی دارند که یکی از آن‌ها، افزایش مدت زمان حضور برخی شخصیت‌ها از جمله ژنرال سوانویک جلوی دوربین است. سوانویک از Man of Steel بخشی از دنیای سینمایی دی‌سی بوده اما در طول این مدت هرگز به هویت واقعی‌اش اشاره‌ی مستقیمی نشد. زک اسنایدر قصد داشت بخشی از اقتباس سینمایی لیگ عدالت را به سوانویک اختصاص داده و نه تنها فاش کند او در واقع یک بیگانه‌ی مریخی به نام مارشن من‌هانتر است، بلکه قابلیت تغییر شکلش را به تصویر بکشد.

در شرایطی که مدت بسیار کوتاهی به انتشار مانده، سرویس استریم HBO Max تریلر نهایی اسنایدر کات Justice League را از طریق یوتیوب در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و صحنه‌های متعددی را شامل می‌شود؛ برای مثال؛ در یکی از بخش‌ها صدای استپن‌ولف را می‌شنویم که مدعی است زمین برخلاف گذشته محافظانی نداشته و این بار به راحتی به کنترل دارک‌ساید درخواهد آمد. این جمله را می‌توان اشاره‌ای به حمله‌ی ناموفق دارک‌ساید دانست. در آن زمان، نژادهای مختلف موجودات با یکدیگر متحد شده و در سیاره‌ی زمین مقابل ایزد شرور ایستادند.

قبل از اینکه انتشار اسنایدر کات Justice League از سوی وارنر قطعی شود، زک اسنایدر استوری‌برد یکی از صحنه‌ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود. در این صحنه، مارتا کنت به ملاقات لوئیس لین رفته و پس از یک مکالمه‌ی کوتاه، خداحافظی کرده و محل را ترک می‌کند. به محض خروج از درب خانه، چشم‌های مارتا درخشان شده و ناگهان مشخص می‌شود او در واقع مارشن من‌هانتر است که تغییر شکل داد. بخشی از این صحنه در تریلر نهایی اسنایدر کات Justice League قابل‌مشاهده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا