hbo

تایکا وایتیتی به‌عنوان بازیگر و تهیه کننده در سریال Our Flag Means Death ایفای نقش می‌کند

گرت باسک (Garrett Basch) و دن هالستد (Dan Halstead) به‌عنوان دیگر تهیه کنندگان درکنار وایتیتی فعالیت خواهند کرد. وایتیتی در گذشته نیز به‌طور همزمان در نقش بازیگر و در نقش‌های پشت صحنه ظاهر شده و مشاهده او به‌عنوان بازیگر مسئله‌ای نیست که کسی را ازنو شگفت زده کند. بااین حال و باتوجه به کارنامه متعادل، گاهی روبه افت ولی درعین حال قوی، مشاهده وایتیتی در این نقش می‌هواند بسیار شگفت انگیز باشد.

داستان سریال Our Flag Means Death برگرفته از داستان شخصیتی حقیقی یعنی استد بونت (Stede Bonnet) برگرفته شده است. بونت از اشراف زادگان قرن ۱۸ انگلیس بوده که از رفاه و حضور در جامعه اشراف زادگان صرف نظر کرده و راه دزدان دریایی را پیش گرفته است. ریس داربی (Rhys Darby) از همکاران وایتیتی در Flight of the Conchords و Next Goal Wins در نقش بونت ظاهر خواهد شد.

داستان‌های دزدان دریایی و بیش از همه ریش سیاه در تمام دنیا طرفداران زیادی داشته و تلفیق این داستان‌ها با کمدی بدون شک می‌تواند محتوایی سرگرم‌کننده را در اختیار دوست‌داران فیلم و سریال قرار دهد. باید دید وایتیتی تا چه میزان می‌تواند نقش دیوانه وار ریش سیاه معروف را خوب بازی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا